521866-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN oraz WN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów, Oddział Lublin oraz Oddział Zamość. Przedmiot Zamówienia został podzielony na 72 (siedemdziesiąt dwie) niezależne części w sposób opisany w dokumentach zamówienia (zał. nr 1 do SWZ).
Interne KennungPOST/DYS/OR/GZ/02081/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 44,551 km
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 76,185 km
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 55,855 km
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Rzeszów dla linii SN o łącznej długości 50,114 km
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 31,244 km
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 43,734 km
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Mielec dla linii SN o łącznej długości 39,718 km
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 84,175 km
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 52,160 km
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 50,195 km
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 51,245 km
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 80,711 km
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 41,995 km
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Staszów dla linii SN o łącznej długości 98,469 km
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 60,267 km
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 69,266 km
LosLOT-0017
TitelCzęść 17
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 59,952 km
LosLOT-0018
TitelCzęść 18
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 87,635 km
LosLOT-0019
TitelCzęść 19
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 45,731 km
LosLOT-0020
TitelCzęść 20
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Sanok dla linii SN o łącznej długości 85,642 km
LosLOT-0021
TitelCzęść 21
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Stalowa Wola dla linii SN o łącznej długości 49,309 km
LosLOT-0022
TitelCzęść 22
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Stalowa Wola dla linii SN o łącznej długości 30,031 km
LosLOT-0023
TitelCzęść 23
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Krosno dla linii SN o łącznej długości 158,497 km
LosLOT-0024
TitelCzęść 24
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Krosno dla linii SN o łącznej długości 218,455 km
LosLOT-0025
TitelCzęść 25
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 61,296 km
LosLOT-0026
TitelCzęść 26
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 126,592 km
LosLOT-0027
TitelCzęść 27
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 62,614 km
LosLOT-0028
TitelCzęść 28
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 54,107 km
LosLOT-0029
TitelCzęść 29
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 71,054 km
LosLOT-0030
TitelCzęść 30
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów, RE Leżajsk dla linii SN o łącznej długości 55,380 km
LosLOT-0031
TitelCzęść 31
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 41,364 km
LosLOT-0032
TitelCzęść 32
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 76,539 km
LosLOT-0033
TitelCzęść 33
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 64,847 km
LosLOT-0034
TitelCzęść 34
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 68,288 km
LosLOT-0035
TitelCzęść 35
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 45,000 km
LosLOT-0036
TitelCzęść 36
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Rzeszów dla linii WN o łącznej długości 65,420 km
LosLOT-0037
TitelCzęść 37
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 73,741 km
LosLOT-0038
TitelCzęść 38
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 23,269 km
LosLOT-0039
TitelCzęść 39
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 68,919 km
LosLOT-0040
TitelCzęść 40
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin dla linii WN o łącznej długości 17,112 km
LosLOT-0041
TitelCzęść 41
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Miasto dla linii SN o łącznej długości 9,999 km
LosLOT-0042
TitelCzęść 42
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 101,461 km
LosLOT-0043
TitelCzęść 43
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Terendla linii SN o łącznej długości 106,841 km
LosLOT-0044
TitelCzęść 44
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren o łącznej długości 115,179 km
LosLOT-0045
TitelCzęść 45
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 71,792 km
LosLOT-0046
TitelCzęść 46
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 92,996 km
LosLOT-0047
TitelCzęść 47
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Lublin Teren dla linii SN o łącznej długości 119,182 km
LosLOT-0048
TitelCzęść 48
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 113,217 km
LosLOT-0049
TitelCzęść 49
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 86,245 km
LosLOT-0050
TitelCzęść 50
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 97,455 km
LosLOT-0051
TitelCzęść 51
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Puławy dla linii SN o łącznej długości 87,486 km
LosLOT-0052
TitelCzęść 52
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 137,214 km
LosLOT-0053
TitelCzęść 53
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 91,047 km
LosLOT-0054
TitelCzęść 54
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 61,720 km
LosLOT-0055
TitelCzęść 55
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Biała Podlaska dla linii SN o łącznej długości 87,111 km
LosLOT-0056
TitelCzęść 56
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 100,327 km
LosLOT-0057
TitelCzęść 57
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 92,950 km
LosLOT-0058
TitelCzęść 58
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Lublin RE Radzyń Podlaski dla linii SN o łącznej długości 142,037 km
LosLOT-0059
TitelCzęść 59
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Zamość dla linii SN o łącznej długości 290,805 km
LosLOT-0060
TitelCzęść 60
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Zamość dla linii SN o łącznej długości 281,935 km
LosLOT-0061
TitelCzęść 61
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 178,619 km
LosLOT-0062
TitelCzęść 62
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 243,061 km
LosLOT-0063
TitelCzęść 63
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Tomaszów Lubelski dla linii SN o łącznej długości 210,601 km
LosLOT-0064
TitelCzęść 64
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 237,648 km
LosLOT-0065
TitelCzęść 65
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 177,131 km
LosLOT-0066
TitelCzęść 66
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Chełm dla linii SN o łącznej długości 306,796 km
LosLOT-0067
TitelCzęść 67
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 103,222 km
LosLOT-0068
TitelCzęść 68
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 184,464 km
LosLOT-0069
TitelCzęść 69
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Jarosław dla linii SN o łącznej długości 225,299 km
LosLOT-0070
TitelCzęść 70
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość RE Przemyśl dla linii SN o łącznej długości 146,510 km
LosLOT-0071
TitelCzęść 71
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość dla linii WN o łącznej długości 55,200 km
LosLOT-0072
TitelCzęść 72
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest wycinka na obszarze Oddziału Zamość dla linii WN o łącznej długości 48,500 km