See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa konserwacji i naprawy wyposażenia bazy szkoleniowej strzelnic z podziałem na 6 zadań
Beschreibung: Usługa konserwacji i naprawy wyposażenia bazy szkoleniowej strzelnic z podziałem na 6 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 224434-2026
Interne Kennung: 21/2026/OBR
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50660000 Reparatur und Wartung von militärischen EDV-Systemen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PCO Wierzbiny
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PCO Wierzbiny
Interne Kennung: Zadanie 1 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PCO Wierzbiny
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SWBiCz Wierzbiny
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SWBiCz Wierzbiny
Interne Kennung: Zadanie 2 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SWBiCz Wierzbiny
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PĆT Wierzbiny
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PĆT Wierzbiny
Interne Kennung: Zadanie 3 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy PĆT Wierzbiny
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Gaudynek
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Gaudynek
Interne Kennung: Zadanie 4 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Gaudynek
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Bemowo Piskie
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Bemowo Piskie
Interne Kennung: Zadanie 5 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na strzelnicy SP Bemowo Piskie
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na SG Giżycko
Beschreibung: Konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na SG Giżycko
Interne Kennung: Zadanie 6 - konserwacja oraz naprawa wyposażenia bazy szkoleniowej na SG Giżycko