2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální dopravní terminál, Jihlava – II. etapa – projektové a inženýrské práce
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí služeb projektanta spočívajících v: a) zpracování aktualizace Urbanisticko-architektonické studie (Příloha č. 2 dokumentace zadávacího řízení pro podání nabídky) dle požadavků zadavatele; b) příprava plnění veřejné zakázky zahrnující provedení veškerých průzkumných prací a dalších činností nutných pro splnění veřejné zakázky tak, aby byla zajištěna realizovatelnost stavby, zejména: i. provedení geodetického zaměření místa budoucí realizace stavby, ii. zpracování inženýrskogeologického průzkumu, iii. zpracování hydrogeologického průzkumu, iv. zpracování korozního průzkumu, v. zpracování dendrologického průzkumu (tj. posouzení všech stávajících dřevin v zájmovém území s následným návrhem kácení a nových výsadeb vč. příp. návrhu přesných technologických opatření pro ochranu stávajících dřevin), vi. zpracování posouzení dopadů dostavby Centrálního dopravního terminálu na lokální mobilitu (AID, MHD, VHD, pěší a cyklisté), c) zpracování dokumentace pro odstranění stavby dle § 8 vyhlášky č. 131/2024 Sb., o dokumentaci staveb, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Vyhláška“), bude-li vyžadována technických řešením stavby; d) zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby dle § 3 Vyhlášky; e) zajištění inženýrské činnosti ve výstavbě (vedoucí k pravomocnému povolení záměru); f) zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby dle § 7 Vyhlášky vč. zpracování položkového soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, to vše v rozsahu dle vyhlášky č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, ve znění pozdějších předpisů; g) spolupráci při výběru zhotovitele stavebních prací; h) výkonu činnosti dozoru projektanta dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů;
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení bude probíhat ve více fázích popsaných v tomto článku dokumentace zadávacího řízení. Fáze 1 – Vyjádření předběžného zájmu dodavatelů Uveřejněním tohoto předběžného oznámení zadavatel vyzval dodavatele k projevení předběžného zájmu v souladu s § 58 odst. 2 zákona. Odesláním předběžného oznámení k uveřejnění způsobem podle § 212 zákona zadavatel zahájil zadávací řízení veřejné zakázky. Dodavatel se stane účastníkem zadávacího řízení v okamžiku, kdy ve lhůtě k projevení předběžného zájmu vyjádří zadavateli jeho předběžný zájem o plnění veřejné zakázky. Po uplynutí lhůty k projevení předběžného zájmu zadavatel písemně vyzve všechny účastníky zadávacího řízení, kteří vyjádřili předběžný zájem, k podání žádosti o účast, a to všechny současně. Zadavatel uveřejní zadávací dokumentaci s výjimkou formulářů podle § 212 zákona na profilu zadavatele od odeslání výzvy k podání žádosti o účast. Fáze 2 – Podání žádostí o účast a prokázání splnění kvalifikace Účastníci zadávacího řízení mohou podat žádost o účast ve lhůtě stanovené ve výzvě k podání žádosti o účast. Žádost o účast musí obsahovat veškeré údaje a doklady stanovené v dokumentaci zadávacího řízení a ve výzvě k podání žádosti o účast a musí být podána způsobem a ve lhůtě stanovené dokumentací zadávacího řízení a výzvou k podání žádosti o účast. V žádosti o účast účastník zadávacího řízení prokáže splnění kvalifikace požadované zadavatelem ve výzvě k podání žádosti o účast. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí soulad kvalifikace účastníků zadávacího řízení s požadavky na prokázání kvalifikace stanovenými ve výzvě k podání žádosti o účast. Zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení účastníky, kteří neprokázali splnění kvalifikace. Tím není dotčeno právo zadavatele na využití institutu výzvy k objasnění či doplnění dle § 46 zákona. Fáze 3 – Podání nabídek Po posouzení žádostí o účast zadavatel vyzve účastníky zadávacího řízení, kteří prokázali splnění podmínek kvalifikace k podání nabídek. Nabídka musí obsahovat veškeré údaje a doklady stanovené v dokumentaci zadávacího řízení a ve výzvě k podání nabídek a musí být podána způsobem a ve lhůtě stanovené dokumentací zadávacího řízení a výzvou k podání nabídek. Zadavatel provede hodnocení podaných nabídek, posouzení splnění podmínek účasti v zadávacím řízení a posouzení mimořádně nízké nabídkové ceny a na základě toho rozhodne o výběru dodavatele. Zadavatel dokončí zadávací řízení v souladu se zákonem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Centrální dopravní terminál, Jihlava – II. etapa – projektové a inženýrské práce
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation