2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli i wyposażenia dla Domów Studenta Nr 2 i Nr 4
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia dla Domów Studenta Nr 2 i Nr 4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”, „produktem”). Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe). Zadanie nr 1 – Dostawa mebli i wyposażenia – zestawy meblowe Zadanie nr 2 – Dostawa mebli i wyposażenia – zabudowy meblowe Zadanie nr 3 – Dostawa mebli i wyposażenia – meble metalowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: • Załączniku nr 1a do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1aa do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1b do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1bb do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1c do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 3. • Załączniku nr 1cc do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 3. 3. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 4. Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości: Zadanie nr 1 – 120 000,00 PLN (słownie: sto dwadzieścia tysięcy i 00/100 PLN) Zadanie nr 2 – 30 000,00 PLN (słownie: trzydzieści tysięcy i 00/100 PLN) 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ. 6. RODO (obowiązek informacyjny i obowiązek stosowania): Informacje dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych określa rozdział XXIII SWZ.
Interne Kennung: DZP.25.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp - wstępne ogłoszenie informacyjne opublikowane w Dz. Urz. U. E. nr 68/2025 220839-2025 oraz umieszczone na stronie internetowej UM w Lublinie w dniu 07/04/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39121100 Schreibtische, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39112000 Stühle, 39157000 Teile für Möbel, 39143310 Couchtische, 39113100 Sessel, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39132100 Aktenschränke, 39143122 Kommoden, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa mebli i wyposażenia – zestawy meblowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia dla Domów Studenta Nr 2 i Nr 4 (zwana dalej: „przedmiotem zamówienia”, „produktem”). Przedmiot zamówienia obejmuje 3 zadania (oferty częściowe). Zadanie nr 1 – Dostawa mebli i wyposażenia – zestawy meblowe Zadanie nr 2 – Dostawa mebli i wyposażenia – zabudowy meblowe Zadanie nr 3 – Dostawa mebli i wyposażenia – meble metalowe 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: • Załączniku nr 1a do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1aa do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1b do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1bb do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1c do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 3. • Załączniku nr 1cc do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 3. 3. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: 3.1. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów o tych samych lub nie gorszych parametrach i standardach jakościowych jak wskazane w : • Załączniku nr 1a do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1aa do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1b do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1bb do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1c do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 3. • Załączniku nr 1cc do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 3. 3.2. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów pełnowartościowych, fabrycznie nowych, bez śladów użytkowania, niebędących próbkami, nie będących uprzednio przedmiotem wystaw i prezentacji, które pochodzą z bieżącej produkcji, kompletnego i gotowego do użycia po zamontowaniu, posiadających wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terenie Unii Europejskiej, nieobciążonych prawami osób lub podmiotów trzecich. 3.3. Wszystkie zaproponowane rozwiązania muszą być systemowe, seryjnie produkowane – nie dotyczy mebli wykonywanych pod zamówienie typu zabudowy kuchenne, itp. Pod pojęciem systemowe Zamawiający rozumie meble, które można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach oraz pozwalające w przyszłości na rozbudowę. 3.4. Dobór kolorystyki płyt meblowych, mebli tapicerowanych, itp. dostarczanych po podpisaniu umowy, wymagał będzie akceptacji Zamawiającego. 3.5. Dobór kolorystyki płyt meblowych, mebli tapicerowanych, itp. dostarczanych po podpisaniu umowy, wymagał będzie akceptacji Zamawiającego. 3.6. Na etapie realizacji należy umożliwić Zamawiającemu weryfikację dostarczanych mebli i w przypadku stwierdzenia niezgodności, możliwe jest wstrzymanie całej dostawy wraz z nakazem natychmiastowej wymiany na koszt i odpowiedzialność Wykonawcy. 3.7. Ewentualne wskazane nazwy produktów oraz ich producenci mają na celu jedynie przybliżyć wymagania, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. 3.8. Dostarczone meble w dniu dostawy muszą posiadać kartę gwarancyjną, atesty, aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu meblach określone w niniejszym dokumencie; powinny być wyposażone we wszystkie elementy (śruby, złączki itp.) niezbędne do montażu mebli, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 3.9. Harmonogram realizacji dostaw i montażu będzie ustalany indywidualnie z Wykonawcą. 3.10. Gwarancja na przedmiot zamówienia - minimum 36 miesięcy, przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji, z uwzględnieniem zapisów rozdziału XIX SWZ. Okres gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert. 3.11. Warunki gwarancji na przedmiot zamówienia muszą być nie gorsze niż gwarancja producenta. 3.12. Ewentualne wskazanie przez Zamawiającego nazwy producenta ma na celu określenie klasy funkcjonalności, przeznaczenia przedmiotu zamówienia i służą ustaleniu standardu, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. 3.13. Opisy zawarte w • Załączniku nr 1a do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1aa do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 1. • Załączniku nr 1b do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1bb do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 2. • Załączniku nr 1c do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia – Zadanie nr 3. • Załączniku nr 1cc do SWZ – Formularzu cenowym – Zadanie nr 3. przedstawiają minimalne wymagania dotyczące wyposażenia meblowego. 3.14. Meble wykonywane pod zamówienie typu szafy, szafki, biurka itp. wymagają obmiaru z natury. Meble produkowane seryjnie, do których Zamawiający wskazał w niektórych pozycjach przykładowe nazwy produktów oraz ich producenta (jak biurka, szafy, regały, fotele, krzesła, itp.), mają na celu przybliżyć wymagania Zamawiającego, nie wskazują natomiast na konkretny wyrób lub konkretnego producenta. Ponadto meble te, jako doposażenie wyposażenia będącego w użytkowaniu Zamawiającego powinny stanowić estetyczną całość. Zamawiający dokona wyboru kolorystyki po podpisaniu umowy.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa mebli i wyposażenia – zabudowy meblowe
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa mebli i wyposażenia – meble metalowe
Interne Kennung: Część 3