521914-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial – USŁUGA POGOTOWIA TECHNICZNEGO ORAZ NAPRAW SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ ALARMOWYCH W JW PODLEGAJĄCYCH 2.WOG DO 31.12.2026 R.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA POGOTOWIA TECHNICZNEGO ORAZ NAPRAW SYSTEMÓW I URZĄDZEŃ ALARMOWYCH W JW PODLEGAJĄCYCH 2.WOG DO 31.12.2026 R.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja pogotowia technicznego oraz napraw, w tym wymiana uszkodzonych części i urządzeń funkcjonujących w nw. jednostkach i kompleksach wojskowych Systemów i Urządzeń Alarmowych w okresie od podpisania umowy do 31.12.2026 r.
Interne KennungSOO/534/2026
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensProcedura przyspieszona ze względu z pilną potrzebę udzielenia zamówienia na naprawy i usuwania awarii systemów alarmowych, w związku z wyczerpaniem środków w umowach na lata 2025-2026.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
LosLOT-0001