521924-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im Steuerwesen – Zajištění daňových a účetních služeb v zemích Itálie a Švýcarsko
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění daňových a účetních služeb v zemích Itálie a Švýcarsko
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování daňových a účetních služeb v zemích Itálie a Švýcarsko, blíže specifikovaných v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace, dle povinností zadavatele s odkazem na příslušné právní předpisy v dané zemi a aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 48 měsíců. Popis požadovaných služeb, specifikace a další požadavky jsou uvedeny pro každou část zvlášť, v Příloze č. 1 – Specifikace služeb, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung503240-2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79221000 Steuerberatung, 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Zajištění daňových a účetních služeb v Itálii
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování daňových a účetních služeb v Itálii, blíže specifikovaných v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace, dle povinností zadavatele s odkazem na příslušné právní předpisy v dané zemi a aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 48 měsíců.
Interne KennungČást 1
LosLOT-0002
TitelČást 2: Zajištění daňových a účetních služeb ve Švýcarsku
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování daňových a účetních služeb ve Švýcarsku, blíže specifikovaných v Příloze č. 1 této zadávací dokumentace, dle povinností zadavatele s odkazem na příslušné právní předpisy v dané zemi a aktuálních provozních potřeb zadavatele po dobu 48 měsíců.
Interne KennungČást 2