2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci Městského fotbalového stadionu Srbská I. a II. etapa
Beschreibung: Zpracování kompletní projektové dokumentace vycházející z objemové studie „Modernizace stadionu Srbská“ a to v rozsahu vyznačených ETAP ve studii. Projekt bude obsahovat všechny uvedené plochy a místnosti, které jsou uvedeny v Objemové studii, a to v rozsahu dle požadavků FAČR na prvoligový stadion. Projekt musí vyřešit také navazující území na příjezdové a komunikační plochy stadionu, a to zejména v koordinaci s plochami parkování u STAREZ arény Vodova a probíhajícím projektem Rekonstrukce smyčky trolejbusu dle přiloženého zákresu rozsahu území.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci Městského fotbalového stadionu Srbská I. a II. etapa