2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA STERILIZATORJEV Z OPREMO IN VZDRŽEVANJEM
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nabava sterilizatorjev s pripadajočo opremo, demontaža in odvoz obstoječega sterilizatorja ter pogarancijsko vzdrževanje v obdobju 4 let
Interne Kennung: 410-6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522368