See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Szczegółowy zakres przedmiotowy oraz ilościowy zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty) oraz dodatku nr 4 do SWZ, będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 24 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 1 -Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 2 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 3 - Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 4 - Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 5 - Pakiet 6
Los: LOT-0006
Titel: 6. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 6 - Pakiet 7
Los: LOT-0007
Titel: 7. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 7 - Pakiet 8
Los: LOT-0008
Titel: 8. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 8 - Pakiet 9
Los: LOT-0009
Titel: 9. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 9 - Pakiet 10
Los: LOT-0010
Titel: 10. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 10 - Pakiet 11
Los: LOT-0011
Titel: 11. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 11 - Pakiet 12
Los: LOT-0012
Titel: 12. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 12 - Pakiet 13
Los: LOT-0013
Titel: 13. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 13 - Pakiet 14
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 14 - Pakiet 15
Los: LOT-0015
Titel: 15. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 15 - Pakiet 16
Los: LOT-0016
Titel: 16. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 16 - Pakiet 17
Los: LOT-0017
Titel: 17. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 17 - Pakiet 18
Los: LOT-0018
Titel: 18. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 18 - Pakiet 20
Los: LOT-0019
Titel: 19. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 19 - Pakiet 21
Los: LOT-0020
Titel: 20. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 20 - Pakiet 22
Los: LOT-0021
Titel: 21. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 21 - Pakiet 23
Los: LOT-0022
Titel: 22. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 22 - Pakiet 24
Los: LOT-0023
Titel: 23. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 23 - Pakiet 25
Los: LOT-0024
Titel: 24. Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leków oraz środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego do Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o. o. Część 24 - Pakiet 26