521967-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – ZÁMEK ŽĎÁR Z.S. - KULTURNĚ KREATIVNÍ CENTRUM VYSOČINA – AKUSTICKÁ OPATŘENÍ – II.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZÁMEK ŽĎÁR Z.S. - KULTURNĚ KREATIVNÍ CENTRUM VYSOČINA – AKUSTICKÁ OPATŘENÍ – II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je realizace akustických opatření v rámci již probíhající stavby Kulturně kreativního centra Vysočina ve stávající budově bývalého klášterního konventu v areálu Zámku Žďár nad Sázavou, určeného pro celoroční využití ke kulturní a tvůrčím aktivitám s místním, celorepublikovým i mezinárodním dosahem, a to na základě projektové dokumentace objednatele, která tvoří Přílohu 4 zadávací dokumentace. Veškeré stavební a ostatní práce budou realizovány v režimu obnovy národní kulturní památky. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung4
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44112600 Schallisolierung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy o dílo. Podmínky pro tuto změnu a její obsah jsou vymezeny čl. 5 vzoru smlouvy o dílo (Příloha 3 zadávací dokumentace). Tato změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a týká se změny termínů provádění díla.