See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nábytok - nezdravotnícky
Beschreibung: Predmetom zákazky je vytvorenie dynamického nákupného systému na nákup nábytku - nezdravotníckeho, ktorý je na trhu bežne dostupný. Rozsah verejného obstarávania hlavný kód CPV: 39100000-3 Nábytok, 39120000-9 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice, 39130000-2 Kancelársky nábytok, 39150000-8 Rôzny nábytok a vybavenie. Konkrétny rozsah predmetu zákazky, podrobná špecifikácia a požadované technické parametre, miesto dodania a montáže predmetu zákazky, lehota dodania, ako aj ostatné doplňujúce informácie budú súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE.
Interne Kennung: 99/DNS/OVO/11/22Ba
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001