521975-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Audiovisuelle Geräte – ZÁMEK ŽĎÁR Z.S. - KULTURNĚ KREATIVNÍ CENTRUM VYSOČINA – dodávka audiovizuální, divadelní a osvětlovací techniky - II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZÁMEK ŽĎÁR Z.S. - KULTURNĚ KREATIVNÍ CENTRUM VYSOČINA – dodávka audiovizuální, divadelní a osvětlovací techniky - II.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka audiovizuální, osvětlovací a divadelní techniky pro Kulturně kreativní centrum Vysočina ve Žďáru nad Sázavou, a to na základě projektové dokumentace objednatele, která tvoří Přílohu 4 zadávací dokumentace a dále na základě soupisu prvků a prací, který tvoří Přílohu 5 zadávací dokumentace. Bližší specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung7
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
LosLOT-0001