2. Verfahren
Verfahren
Titel: „PD pro rekonstrukci kulturního domu v Rychalticích“
Beschreibung: Obecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace dle standardů služeb ČKAIT na rekonstrukci objektu kulturního domu Rychaltice 18, Hukvaldy (st. 28/1, 453/2, kat. území Rychaltice). POZOR DŮLEŽITÉ! Zpracovaná projektová dokumentace musí splňovat požadavky v oblasti opatření ochrany ŽP a energetických úspor, které jsou definovány v Pravidlech pro žadatele a příjemce podpory v Operačním programu Spravedlivá transformace pro období 2021–2027 (dále jen “PrŽaP“), a to konkrétně v kapitolách: C.13 Princip významného nepoškozování environmentálních cílů - Princip „DO NO SIGNIFICANT HARM“ (DNSH) a C.14 Prověřování klimatické odolnosti investic. Aktuálně platná PrŽaP jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace v rámci přílohy č. 3 tohoto dokumentu. Dodavatel je povinen při realizaci předmětu této veřejné zakázky postupovat dle aktuální platné verze PrŽaP. Zhotovitel stavebních prací bude vybrán na základě zadávacího řízení realizovaného podle ZZVZ. S ohledem na tuto skutečnost musí být projektová dokumentace zpracována v souladu s ustanovením ZZVZ § 89 odst. 5 a 6. „(5) Není-li to odůvodněno předmětem veřejné zakázky, zadavatel nesmí zvýhodnit nebo znevýhodnit určité dodavatele nebo výrobky tím, že technické podmínky stanoví prostřednictvím přímého nebo nepřímého odkazu na a) určité dodavatele nebo výrobky, nebo b) patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu. (6) Odkaz podle odstavce 5 písm. a) nebo b) může zadavatel použít, pokud stanovení technických podmínek podle odstavce 1 nemůže být dostatečně přesné nebo srozumitelné. U každého takového odkazu zadavatel uvede možnost nabídnout rovnocenné řešení.“ Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména: • vypracování studie stavby v rozsahu - situační výkres - půdorys 1. NP - půdorys 2. NP - výkresy pohledů - alespoň jeden řez, • vypracování všech potřebných dokumentací pro povolení záměru a zajištění vydání pravomocných povolení záměru, • vypracování návrhu interiéru, • vypracování všech potřebných dokumentací pro provádění stavby včetně zajištění souhlasu orgánu státního požárního dozoru, je-li vyžadován právním předpisem (dále též „DPS“), • výkon dozoru projektanta; Projektová dokumentace bude zpracována ve formě a rozsahu stanoveném vyhláškou č. 131/2024 Sb., Vyhláška o dokumentaci staveb, v platném a účinném znění. Minimální obsah projektové dokumentace: Obsah dokumentace pro povolení stavby Obsah dokumentace pro provádění stavby je stanoven v příloze č. 1 k vyhlášce č. 131/2024 Sb., Vyhláška o dokumentaci staveb. Obsah dokumentace pro provádění stavby Obsah dokumentace pro provádění stavby je stanoven v příloze č. 8 k vyhlášce č. 131/2024 Sb., Vyhláška o dokumentaci staveb.
Interne Kennung: „PD pro rekonstrukci kulturního domu v Rychalticích“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001