2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky pracovních oděvů 2026 II. – Oděvy pro ostatní personál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství. Zadavatel je oprávněn předmět plnění od dodavatele pořizovat do vyčerpání celkové částky 1 600 000,- Kč bez DPH.
Interne Kennung: VZ0254180
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001