See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CT berendezés beszerzése
Beschreibung: Adásvételi szerződés CT berendezés beszerzésére a Széchenyi István Egyetem részére. Ajánlatkérő az alábbi eszközt kívánja beszerezni: A beszerzés tárgya 1 db CT berendezés beszerzése Nyertes ajánlattevő feladata a fenti eszköz beszerzése, szállítása, a telepítési dokumentáció átadása Vevő részére (mely alapján a Vevő a helyszínt az adott berendezésnek megfelelő módon műszakilag előkészíti), a helyszínen történő készre szerelése, telepítése és üzembehelyezése, a kapcsolódó magyar nyelvű dokumentáció átadása, a használattal, működtetéssel összefüggő magyar nyelvű oktatás megtartása és a jótállási idő alatt előírt karbantartás, szervizelés. Oktatás: Nyertes AT-nek az oktatást 2 fő részére 3 nap időtartamban, a teljesítés helyszínén a teljesítési határidő lejártáig kell megtartania. Ak új (nem használt, nem felújított) eszközöket kíván jelen eljárás keretében beszerezni. Az ajánlati árnak magában kell foglalnia az eszközök helyszínre szállítását, a beépítés, telepítés és a betanítás és üzembe helyezés költségeit. A szerz. tárgyát képező eszközökkel kapcs. műszaki elvárásokat és paramétereket, vmint a nyertes AT feladatait és a szerződéses feltételeket részl. a közb. dok. részét képező műszaki leírás és szerződéstervezet tartalmazza. AT-nek a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében a megajánlásában (ajánlati lapon) fel kell tüntetnie a konkrét gyártmány- és típusmegjelölést, továbbá a termék gyártóját és származási helyét. Amennyiben az Ajánlati lapon megjelölésre került a termék pontos típusa és gyártója, úgy az egyes paraméterek hiánypótlás tárgyát képezhetik. A részletes műszaki követelményeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 832137-2025
Interne Kennung: EKR002166832025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelés: AK tárgyi közbeszerzési eljárás esetében a benyújtott ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bek. c) pontja (legjobb ár-érték arány) alapján értékeli. Módszer: 1. Ajánlati ár esetén fordított arányosítás; minőségi szempontok: 2. szempont fordított arányosítás, 3. szempont arányosítás, 4. szempont fordított arányosítás, 5. szempont fordított arányosítás, 6. szempont pontozás, 7. szempont pontozás. Pontszám: 0-10; részletes ismertetés a KD-ban. A minőségi értékelési szempontok tekintetében a megajánlások alátámasztására az ajánlati lapot szükséges ajánlattevőknek kitölteniük, figyelemmel a Kbt. 76. § (13) bekezdésére.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ajánlatkérő az alábbi eszközt kívánja beszerezni: A beszerzés tárgya 1 db CT berendezés beszerzése a közbeszerzési dokumentációban (műszaki leírásban) foglaltak szerint. Főbb minőségi és műszaki paraméterek: - A gantry szemből, mindkét oldalról működtethető, - páciensasztal teherbírása: min. 250 kg, - szilárdtestes detektor rendszer, - Röntgengenerátor(ok) valós teljesítménye az alkalmazott röntgencsővel (kV x mA) Min. 105 kW, - CT vezérlőpult és képmegjelenítő rendszer, - Szoftver (dinamikus kiértékelés, nyers adatokból történő képrekonstrukció megléte, modell alapú iteratív rekonstrukció), - Helikális/spirál mérés, - Dual energiás (spektrális képalkotás) vizsgálatok megléte, - Többsíkú rekonstrukciók (axiális, koronális, szagittális), - 2D/3D/4D utófeldolgozást biztosító hardverrendszer és szoftver Nyertes ajánlattevő feladata a fenti rendszer (eszköz) beszerzése, szállítása, a telepítési dokumentáció átadása a szerződés hatálybalépésekor Ajánlatkérő részére (mely alapján a Ajánlatkérő a helyszínt az adott berendezésnek megfelelő módon műszakilag előkészíti), telepítése és üzembehelyezése, a kapcsolódó magyar nyelvű dokumentáció átadása, a használattal, működtetéssel összefüggő magyar nyelvű oktatás megtartása és a jótállási idő alatt előírt karbantartás, szervizelés. A szállítás, beépítés és telepítés és beüzemelés, oktatás helyszíne: 9027 Győr, Nagysándor József utca 31. Az eszközt a Nagysándor József 31. szám alatti ETO Park Szolgáltató & Élményközpont 2. emeletén lévő, a Rába Medical Center Kft. által működtetett UniMedical Center rendelőcentrumban tervezi Ajánlatkérő elhelyezni. A befoglaló épített infrastruktúra kivitelezése – az előírt szabványoknak (pl. sugárvédelem) maximálisan megfelelve – folyamatban van. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét arra, hogy kizárólag olyan új, nem használt (demonstrációs célra sem), az Európai Unióban forgalomba hozható, az ionizáló sugárzás elleni védelemről és a kapcsolódó engedélyezési, jelentési és ellenőrzési rendszerről szóló 2/2022. (IV.29.) OAH rendelet alapján az Országos Atomenergia Hivatal által legkésőbb az ajánlattételi határidő lejártának napjáig – illetve a 2/2022. (IV.29.) OAH rendeletet megelőző az atomenergiáról szóló 1996. évi CXVI. törvény egyes rendelkezéseinek végrehajtásáról szóló 16/2000. (VI. 8.) EüM rendelet alapján – kiállított érvényes forgalomba hozatali engedéllyel rendelkező eszköz ajánlhatók meg, amely megfelel az európai irányelveknek, illetve az azokat harmonizáló magyar jogszabályi előírásoknak, szabványoknak. A megajánlott termékre vonatkozó, az ionizáló sugárzás elleni védelemről és a kapcsolódó engedélyezési, jelentési és ellenőrzési rendszerről szóló 2/2022. (IV.29.) OAH rendelet alapján az Országos Atomenergia Hivatal által legkésőbb az ajánlattételi határidő lejártának napjáig – vagy az atomenergiáról szóló 1996. évi CXVI. törvény egyes rendelkezéseinek végrehajtásáról szóló 16/2000. (VI. 8.) EüM rendelet alapján – kiállított érvényes forgalomba hozatali engedélyt a szerződés megkötésekor be kell mutatnia nyertes ajánlattevőnek. Ennek elmaradása a szerződéskötéstől való visszalépést jelenti a Kbt. 131. § (4) alapján és ebben az esetben ajánlatkérő a második legkedvezőbb ajánlattevővel köt szerződést. A szerződés tárgyát képező eszközökkel kapcsolatos műszaki elvárásokat és paramétereket, valamint a nyertes AT feladatait és a szerződéses feltételeket részletesen a közb. dok. részét képező műszaki leírás (Ajánlati lap) és szerződéstervezet tartalmazza. AT-nek a műszaki megfelelőség igazolása tekintetében a megajánlásában (ajánlati lapon) fel kell tüntetnie a konkrét gyártmány- és típusmegjelölést, továbbá a termék gyártóját és származási helyét.
Interne Kennung: EKR002166832025/1