See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki mężczyzn w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji Gminy Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności przez zespół koszykówki mężczyzn w rozgrywkach rundy wiosennej sezonu 2025/2026
Vorherige Bekanntmachung: 866887-2025
Interne Kennung: GCS.DZPI.2711.11.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest promocja Gminy Miasta Gdyni przez zespół koszykówki mężczyzn Wykonawcy (zwany dalej „Zespołem”) w rundzie wiosennej sezonu 2025/2026, tj. od dnia podpisania umowy do dnia 22 czerwca 2026 roku. 1) Gminy Miasta Gdyni, 2) Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności. 2.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji Miasta Gdyni polegają między innymi na: 2) przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Sponsora Tytularnego Zespołu i umieszczaniu nazwy „Gdynia” w pełnej nazwie Zespołu, 3) umieszczeniu nazwy „Gdynia” w oficjalnym logo Zespołu, które prezentowane będzie we wszystkich materiałach reklamowych, wydawnictwach oraz publikacjach klubowych, np.: na biletach i karnetach meczowych, kalendarzu Zespołu, pamiątkach klubowych i innych, 4) umieszczeniu logo „Gdynia sport”/”logo Gdyni” (zwanego dalej logo Miasta Gdyni) lub nazwy „Gdynia” we wszystkich materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przy użyciu metod poligraficznych przez Zespół przy organizacji rozgrywek np.: materiały prasowe, plakaty, kalendarze planszowe z wizerunkiem Zespołu, akredytacje i inne, 5) umieszczeniu okolicznościowego znaku promocyjnego na 100-lecie Miasta Gdynia (zwanego dalej “logo 100”) w materiałach reklamowych i publikacjach wydawanych przez Zespół przy organizacji rozgrywek, np.: papier firmowy, komunikaty i materiały prasowe, plakaty, bilety, zaproszenia, akredytacje, kalendarze Zespołu i inne, 6) umieszczeniu znaku promocyjnego tj. Logo Gdyni [zgodnie z Księgą Znaku Promocyjnego „Gdynia moje miasto” wersja uproszczona 3, o którym mowa w ust. 6 umowy], na koszulkach klubowych z tyłu o wymiarach minimalnych 19 cm x 4,5 cm (długość x szerokość) eksponowanych podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu, 7) umieszczeniu znaku promocyjnego tj. Logo Gdyni [zgodnie z Księgą Znaku Promocyjnego „Gdynia moje miasto” wersja uproszczona 3, o którym mowa w ust. 6 umowy], na narzutkach rozgrzewkowych z tyłu eksponowanych podczas wszystkich spotkań sportowych z udziałem Zespołu, 8) umieszczenie logo Miasta Gdyni lub nazwy „Gdynia” na pozostałej odzieży sportowej: t-shirt, dresy reprezentacyjne, itp., używanej przez zawodników Zespołu lub sztabu trenerskiego podczas wszystkich meczów Ekstraklasy, rozgrywek, treningów, wyjazdów oraz eventów i akcji promocyjnych, 9) umieszczeniu „logo 100” na przodzie koszulek eksponowanych podczas wszystkich meczów, w których będzie brał udział Zespół, 10) nadaniu Miastu Gdynia tytułu partnera meczu oraz wszystkich przywilejów z tym związanych w dniu 09.01.2026 r, 11) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na 2 banerach reklamowych o wielkości 2,06 m x 0,7 m (szer. x wys.), eksponowanych w drugim planie Polsat Plus Areny Gdynia przy ulicy Kazimierza Górskiego, (zwana dalej „Halą”), gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 12) wyprodukowanie na koszt Zleceniobiorcy i umieszczenie 1 naklejki z logo Miasta Gdyni na parkiecie o wymiarach 5 m na 1,3 m Hali, 13) umieszczeniu logo Miasta Gdynia lub nazwy „Gdynia” na autokarze, którym podróżują zawodnicy i sztab trenerski, podczas meczów wyjazdowych Zespołu, 14) umieszczeniu nazwy „Gdynia” na gadżetach klubowych Zespołu, 15) umieszczeniu logo Miasta Gdynia na 2 banerach reklamowych o wielkości 1m x 2 m (szer. x wys.) na poręczy oddzielającej sektory na Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 16) eksponowaniu 2 logo Miasta Gdyni w zewnętrznym obszarze ograniczającym za końcowymi liniami po obu stronach boiska Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 17) umieszczeniu 2 flag z logo Miasta Gdyni o wymiarach 1 m x 1,5 m (szer. x wys.), eksponowanych pod kopułą Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 18) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na 2 kasetonach, umieszczonych na Hali, za liniami końcowymi boiska po obu jego stronach, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 19) eksponowaniu spotu reklamowego Miasta Gdyni na bandach elektronicznych (3 min./mecz) ustawionych wokół boiska Hali, gdzie rozgrywane będą mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, 20) eksponowaniu filmu reklamowego Miasta Gdyni na ekranach umieszczonych na Hali, gdzie będą rozgrywane mecze z udziałem Zespołu w charakterze gospodarza, w przypadku gdy nie będą zasłonięte rolety w Hali, 21) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na oficjalnej stronie internetowej Zespołu www.arkagdyniakosz.pl wraz z linkiem do strony www.gdyniasport.pl oraz w okresie obowiązywania umowy, 22) umieszczeniu logo Miasta Gdyni na materiałach filmowych umieszczanych na oficjalnym kanale youtube.com Wykonawcy, (...) 3.Obowiązki Wykonawcy w ramach promocji jednostki budżetowej Gdyńskie Centrum Sportu oraz jej działalności polegają na: 1) umieszczeniu banerów promujących działalność i imprezy rekreacyjne zwanych dalej „Wydarzeniami” organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 2) umieszczeniu postów promujących Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu w mediach społecznościowych (np. facebook, instagram) Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 3) umieszczeniu artykułu zapowiadającego Wydarzenia organizowane przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie Zespołu, w okresie obowiązywania umowy, 4) umożliwieniu Zamawiającemu wykorzystania materiałów fotograficznych i filmowych z meczów oraz zdarzeń przed i po spotkaniach łącznie z postaciami (zawodnicy Zespołu) dla celów promocyjno-reklamowych jednostki Zamawiającego, 5) umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania meczów z udziałem Zespołu na potrzeby własne, 6) oznaczaniu w minimum 5 wpisach w mediach społecznościowych profilu Gdyńskiego Centrum Sportu, 7) oznaczaniu minimum 5 wpisów w mediach społecznościowych hashtagiem ”#gdyniasport”.