2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren warmtescans
Beschreibung: Het maken van 6.300 tot maximaal 6.500 warmtescans. Naar verwachting gaat het om de volgende aantallen: 2.100 in 2025, 2.200 in 2026 en 2.000 in 2027. Maximaal gaat het om 6.500.
Interne Kennung: 1652414
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gehele opdracht (enige perceel)
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1