522050-2026 - Ergebnis
Tschechien – Beschilderung – Výroba, dodávka a montáž značení naučné stezky Zlínského architektonického manuálu v rámci projektu ITI – Rozvoj a budování turistické infrastruktury města Zlína
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýroba, dodávka a montáž značení naučné stezky Zlínského architektonického manuálu v rámci projektu ITI – Rozvoj a budování turistické infrastruktury města Zlína
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vytvoření značení stezek Zlínského architektonického manuálu (dále jen „ZAM“), které je součástí projektu ITI – Rozvoj a budování turistické infrastruktury města Zlína. Během tohoto projektu bude připravena a zrealizována skupina informačních pylonů a značení na sloupech veřejného osvětlení. Každé značení bude opatřeno unikátním kódem. Součástí plnění je i servis po celou záruční dobu. Podrobnosti plnění stanoví obchodní podmínky zadavatele – smlouva o dílo
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928470 Beschilderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZáruční servis požaduje zadavatel po dobu 5 let od předání díla