See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCIJA SREDNJE ŠOLE ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO Z UPOŠTEVANJEM OKOLJSKIH VIDIKOV– 1. FAZA
Beschreibung: V okviru javnega naročila je predvidena izvedba projektiranja, gradbeno, obrtniških zaključnih in instalacijskih del, obnova prostorov, izvedba zunanje ureditve in ostalih storitev ter dobava in montaža opreme Srednje šole za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki.
Interne Kennung: JN-50643
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522254