2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SAMOCHODU GAŚNICZEGO – CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ CYSTERNĄ DO WODY
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi załącznik nr 1. Zakup docelowo ma zostać sfinansowany ze środków w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w latach 2025-2026.
Interne Kennung: PT.2370.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 34223340 Tankwagenanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „DOSTAWA SAMOCHODU GAŚNICZEGO – CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ CYSTERNĄ DO WODY”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ciężki samochód pożarniczy do przewozu wody składający się z ciągnika siodłowego oraz naczepy cysterny ze zbiornikiem na wodę oraz odpowiednim osprzętem i wyposażeniem przeznaczonego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Głubczycach (użytkownik). Samochód zamawiany jest z wyposażeniem, które wyspecyfikowano w dokumentacji przetargowej i które wykonawca musi zamontować w pojeździe.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge