2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding Architectendiensten oude Raadhuis
Beschreibung: De gemeente Alphen aan den Rijn is op zoek naar een partij voor het maken van een ontwerp voor de restauratie, renovatie, verduurzaming en herbestemming van het oude Raadhuis. Deze partij is verantwoordelijk voor het volledige ontwerptraject, vanaf het Voorontwerp (VO) tot en met het Technisch Ontwerp (TO). Het Technisch Ontwerp wordt in de markt gezet en is de basis voor selectie van een aannemer. Na gunning hiervan dient het TO, in nauwe samenwerking met de geselecteerde aannemer, verder geoptimaliseerd en uitgewerkt te worden tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO). De Opdracht bestaat hoofdzakelijk uit het opstellen van een Voorlopig Ontwerp (VO), Definitief Ontwerp (DO), een Technisch Ontwerp (TO) en een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO). Zie voor de verdere gegevens de Selectieleidraad.
Interne Kennung: 3869158
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aan te besteden opdracht betreft een overheidsopdracht en bestaat op hoofdlijnen uit het opstellen van een VO, DO en UO. Zie voor de uitgebreide gegevens de Selectieleidraad in paragraaf 2.1. De hierbij gebruikte procedure is de niet-openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012 (AW). Deze procedure bestaat uit twee fasen, de selectiefase en de inschrijvingsfase. In de eerste fase, de selectiefase, waarvoor deze Selectieleidraad is opgesteld, worden maximaal vijf (5) Gegadigden geselecteerd. In de tweede fase, de inschrijvingsfase, worden de geselecteerde Gegadigden uitgenodigd een Inschrijving te doen. Uit deze Inschrijvingen wordt op basis van de in de Inschrijvingsleidraad vastgelegde subgunningscriteria een (1) Opdrachtnemer geselecteerd, aan wie de gemeente Alphen aan den Rijn voornemens is de Opdracht te gunnen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: EU architectendiensten oude Raadhuis
Beschreibung: De gemeente Alphen aan den Rijn is op zoek naar een partij voor het maken van een ontwerp voor de restauratie, renovatie, verduurzaming en herbestemming van het oude Raadhuis. Deze partij is verantwoordelijk voor het volledige ontwerptraject, vanaf het Voorontwerp (VO) tot en met het Technisch Ontwerp (TO). Het Technisch Ontwerp wordt in de markt gezet en is de basis voor selectie van een aannemer. Na gunning hiervan dient het TO, in nauwe samenwerking met de geselecteerde aannemer, verder geoptimaliseerd en uitgewerkt te worden tot een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO). Zie voor de uitgebreide gegevens de Selectieleidraad. De Opdracht bestaat onder andere uit het opstellen van een Voorlopig Ontwerp (VO), Definitief Ontwerp (DO), een Technisch Ontwerp (TO) en een Uitvoeringsgereed Ontwerp (UO). Zie voor de uitgebreide gegevens qua Dienstverlening de Selectieleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Gemeente behoudt zich het recht voor directievoering en toezicht in een later stadium aan de Opdracht toe te voegen, zie paragraaf 2.1.4 van de Selectieleidraad.
522084-2026 - Competition
Netherlands – Architectural, construction, engineering and inspection services – Europese niet-openbare aanbesteding Architectendiensten oude Raadhuis
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3869158
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Additional classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: