See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów żywnościowych Zad. 1 – Dostawa wody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa artykułów żywnościowych Zad. 1 – Dostawa wody Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Formularz cenowy (Załącznik nr 1), b) Wzór umowy (Załącznik nr 2).
Vorherige Bekanntmachung: 506168-2026
Interne Kennung: DZ.3321.200.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 41110000 Trinkwasser
5. Los
Los: LOT-0001