2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam un tā struktūrvienībām
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam un tā struktūrvienībām
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel