See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa żywności
Beschreibung: Dostawa zgodnie z zapisami załącznika numer 2 do SWZ- formularzem asortymentowo-cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 360929-2025
Interne Kennung: DZP/PN/40/1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w oparciu o art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp skrócił termin składania ofert. Ogłoszenie o profilu nabywcy zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. Zamawiający zamieścił Ogłoszenie o profilu nabywcy oraz Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert na własnej stronie internetowej w zakładce Profil Nabywcy.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 11. Wymagane od Wykonawców dokumenty: 1) Formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ. 2) Formularz asortymentowo-cenowy – załącznik nr 2 do SWZ. 3) Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków – JEDZ - załącznik nr 3 do SWZ. 4) Oświadczenia, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2024 poz. 507) oraz nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawie artykułu 5k Rozporządzenia Rady (UE) Nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1) – załącznik nr 5 do SWZ. 5) Oświadczenie Wykonawcy, że wszystkie oferowane produkty posiadają Handlowy Dokument Identyfikacyjny – załącznik nr 8 do SWZ 6) Certyfikat Jakości żywności QAFP lub równoważne – dotyczy kryterium B – Jakość (dotyczy pakiet nr 1) 7) Pełnomocnictwo w przypadku, gdy uprawnienie do podpisania oferty nie wynika z właściwego rejestru lub centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania wraz z określeniem jego zakresu sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - mięso i wędliny
Beschreibung: Dostawa zgodnie z zapisami załącznika nr 2 do SWZ - formularza asortymentowo-cenowego
Interne Kennung: DZP/PN/40a/1/2025
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - ryby
Interne Kennung: DZP/PN/40b/1/2025
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - mrożone owoce i warzywa
Interne Kennung: DZP/PN/40c/1/2025