522146-2026 - Wettbewerb
Estland – Dienstleistungen von Tierzüchtern – Tartumaa loomade varjupaiga teenused 2027-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartumaa loomade varjupaiga teenused 2027-2029
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on omanikuta ja hulkuvate kasside ja koerte püüdmine, transportimine, neile varjupaigas hoolduse ja ravi osutamine, omanike leidmine, eutaneerimine, hukkunud loomade korjuste käitlemine ning avalikkusega teabe jagamine. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313352-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77500000 Dienstleistungen von Tierzüchtern
5. Los
Los: LOT-0000