522149-2026 - Ergebnis
Polen – Finanzierungs-Leasing – Dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej koparki obrotowej rok produkcji 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej koparki obrotowej rok produkcji 2026
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej koparki kołowej obrotowej wyprodukowanej w roku 2026, spełniającym wymagania techniczne, jakościowe i funkcjonalne określone w załączniku nr 2 do SWZ, w ramach leasingu operacyjnego: - Opłata wstępna: 10% - Wykup końcowy: 1% wartości przedmiotu leasingu - Liczba rat leasingowych: 71 miesięcy - Stopa procentowa: stała Po uiszczeniu ostatniej raty leasingu nastąpi wykup pojazdu za kwotę w wysokości 1% wartości przedmiotu zamówienia netto +VAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji