2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie röntgenapparatuur endoscopie
Beschreibung: Voor de endoscopieafdeling oriënteren wij ons momenteel op de vervanging van het huidige röntgensysteem, de Artemis Zee Multi-Purpose van Siemens. Het systeem wordt gebruikt voor interventie ERCP behandelingen voor de afdeling endoscopie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte, 33111800 Röntgendiagnosesystem