See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lubawka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lubawka
Vorherige Bekanntmachung: 656046-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lubawka 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Lubawka w ramach projektu „Bezpečné pohraničí / Bezpieczne pogranicze Priorytet 1 Cel 1.1 - Większa gotowość i transgraniczna zdolność do radzenia sobie z zagrożeniami i katastrofami na pograniczu czesko-polskim związanymi ze zmianami klimatu
Interne Kennung: WO.2601.10.2025