522182-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke – Dynamický nákupní systém - nákup nábytku a židlí pro resort MPSV IV.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém - nákup nábytku a židlí pro resort MPSV IV.
BeschreibungPředmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS je dodávka nábytku a židlí dle zadavatelem stanovené specifikace vč. dopravy na místa plnění určená zadavatelem (území České republiky) a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky. Nábytek a židle vč. detailní specifikace požadovaných parametrů, které budou předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS, jsou uvedeny v Příloze č. 1 ZD.
Vorherige Bekanntmachung697604-2023
Interne KennungVZ/CN/11/2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
5. Los
LosLOT-0001
Titelkategorie NÁBYTEK
BeschreibungPředmětem plnění dílčích VZ bude dodávka nábytku vč. dopravy na jednotlivá místa plnění, montáže v místech plnění (dle pokynů a harmonogramu sjednaného s osobami odpovědnými za převzetí Zboží), balného a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky a montáže Nábytkem se rozumí zejména stoly, skříně, kontejnery, archivační skříně (registratury), drobný nábytek a příslušenství k uvedenému nábytku a další položky spadající pod kód dle číselníku NIPEZ 15 vyjma položek spadajících pod kód dle číselníku NIPEZ 39110000-6 (viz kategorie ŽIDLE).
Interne KennungDVZN
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
LosLOT-0002
Titelkategorie ŽIDLE
BeschreibungPředmětem plnění dílčích VZ bude dodávka židlí vč. dopravy na jednotlivá místa plnění, případné montáže v místech plnění (dle pokynů a harmonogramu sjednaného s osobami odpovědnými za převzetí Zboží), balného a ekologické likvidace obalových materiálů a dalšího odpadu vzniklého v důsledku dodávky a montáže. Židlemi se rozumí židle kancelářské, konferenční, jednací, jídelní a podložky pod nohy.
Interne KennungDVZŽ
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile