522186-2026 - Ergebnis
Tschechien – Spannungsregelungssysteme – I634 - NÁHRADA REGULÁTORŮ NAPĚTÍ PRO TRANSFORMÁTORY RNVS1(2) A ČS V HNĚVKOVICÍCH
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI634 - NÁHRADA REGULÁTORŮ NAPĚTÍ PRO TRANSFORMÁTORY RNVS1(2) A ČS V HNĚVKOVICÍCH
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby (PDPS) a ostatní dokumentace a následné dodání a instalace nových regulátorů do rozvaděčů regulace napětí, včetně modifikace elektrických obvodů, záměna čelního panelu rozvaděčů za nový, osazeného moderními komponenty.
Interne KennungN006/26/V00000072
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31161900 Spannungsregelungssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazku je uvedena v ZD část 3- Návrh smlouvy o dílo: a) Změna termínu či doby realizace plnění z důvodů: · poruchy některé ze souvisejících a navazujících technologií, · prodloužení termínů realizace akce, která je prováděna souběžně v místě plnění a ovlivňuje místo plnění prostorově, · prodloužení termínů realizace akce z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole, která je součástí plnění, a bylo ji možno provést až po odstávce předmětné technologie nebo výrobního zařízení, · provozních, technologických a kapacitních možnosti využití místního technického vybavení a manipulačních prostředků, jako součinnost Objednatele. b) Změna termínu odstávek či pořadí odstávek jednotlivých výrobních zařízení či technologie. c) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. d) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících nebo souvisejících technologiích. e) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.