See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – JŘSU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel (dále jen vozidla“). Předmět zakázky je ve smyslu § 35 a § 101 ZZVZ rozdělen na 4 části: 1. BEMU 120km/h, AC/DC 2. BEMU 160km/h, AC 3. BEMU 160km/h, AC/DC 4. EMU121-150 a EMU230 Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – JŘSU
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení s uveřejněním probíhá ve dvou fázích, a to ve fázi kvalifikační a fázi nabídkové. Podrobněji viz § 61 ZZVZ a zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Část IV. EMU121-150 a EMU230
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel (dále jen vozidla“). Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část IV. EMU121-150 a EMU230
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy a to tak, že nad rámec požadovaného počtu vozidel u každého z krajů má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na dodání dalších až 2 kusů vozidel za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. V předpokládané hodnotě této veřejné zakázky je proto zahrnuta i možnost uplatnění opčního práva v maximálním rozsahu.
Los: LOT-0003
Titel: Část III. Jednotky BEMU 160km/h, AC/DC
Interne Kennung: Část III. Jednotky BEMU 160km/h, AC/DC
Los: LOT-0002
Titel: Část II. BEMU 160km/h, AC
Interne Kennung: Část II. BEMU 160km/h, AC
Los: LOT-0001
Titel: Část I. BEMU 120km/h, AC/DC
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část I. BEMU 120km/h, AC/DC