2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja instalacji technologicznej do przetwarzania odpadów poprzez dostawę i montaż linii do sortowania szkła, instalacji do przesiewania popiołu, prasy kanałowej oraz przesiewacza kaskadowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, demontaż, montaż, uruchomienie, przeprowadzenie rozruchu technologicznego oraz przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi fabrycznie nowych urządzeń i instalacji przeznaczonych do przetwarzania odpadów komunalnych w siedzibie Zamawiającego pod adresem: ul. Naftowa 7, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, obejmujących: a) automatyczną prasę kanałową przeznaczoną do belowania makulatury, kartonu, ścinki papierowej oraz folii, aluminium i chemii twardej. b) linię do sortowania i doczyszczania szkła pochodzącego z selektywnej zbiórki odpadów, c) instalację do przesiewania i separacji popiołu, d) kaskadowy przesiewacz pokładowy przeznaczony do przesiewania, separacji i klasyfikacji odpadów komunalnych.
Interne Kennung: CR.271.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest elektronicznie
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen, 43411000 Sortier- und Siebmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 Stück