2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: Postdiensten voor de BedrijfsvoeringsPartner, gemeente Barendrecht, gemeente Albrandswaard, gemeente Ridderkerk en de NV BAR Afvalbeheer. Zie aantallen in hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 1 november 2026 en heeft een initiële looptijd van 12 maanden tot en met 31 oktober 2027.