2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nová parní kondenzační turbína s regulovaným odběrem
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dílo spočívající v realizaci veškerých dodávek věcí, prací, služeb spojených s dodávkou a instalací parní kondenzační turbíny s regulovaným odběrem a vyvedením tepla včetně příslušenství. Veřejná zakázka bude mít charakter dodávky „na klíč“ a bude provedena v souladu s požadavky, podmínkami, specifikacemi a ostatními údaji a informacemi, které jsou podrobně obsaženy v knize A a v knize B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Nová parní kondenzační turbína s regulovaným odběrem
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42112100 Dampfturbinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31124100 Turbosätze
5. Los
Los: LOT-0001