522255-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Softwarepaket und Informationssysteme – Technické vybavenie pre zavedenie množstvového zberu zmesového komunálneho odpadu na území mesta Turčianske Teplice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické vybavenie pre zavedenie množstvového zberu zmesového komunálneho odpadu na území mesta Turčianske Teplice
Beschreibung: 2.1. Predmetom zákazky je obstaranie technického vybavenia pre projekt „Zavádzanie systému množstvového zberu ako nástroja na zníženie množstva produkovaného zmesového komunálneho odpadu na území mesta Turčianske Teplice“ (kód projektu: NFP401202F577), poskytnutie záručného servisu, vrátane daňových poplatkov, všetkých nákladov dopravy na miesto plnenia, odskúšania prevádzky, zaškolenia obsluhy, dokumentácie a kompletného príslušenstva pre plnohodnotnú prevádzku. Všetky zariadenia musia byť nové a nesmú na nich viazať práva tretích strán. Zákazka je rozdelená na 2 časti. Uchádzač môže predložiť ponuku na všetky časti predmetu zákazky, alebo len na niektorú časť, minimálne však na jednu časť. Uchádzač predloží v príslušnej časti predmetu zákazky, na ktorú predkladá ponuku jednotlivé požadované doklady podľa súťažných podkladov, pokiaľ nie je uvedené inak Verejný obstarávateľ bude vyhodnocovať každú časť predmetu zákazky samostatne. Časť 1 zákazky: Integrovaný technologický systém pre zavedenie množstvového zberu (PAYT) Časť 2 zákazky: Betónové boxy Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky s technickými špecifikáciami je uvedené v časti „B. Opis predmetu zákazky“ súťažných podkladov, v samostatných prílohách (Príloha č. 1.1 a č. 1.2 – Opis predmetu zákazky, Príloha č. II – Návrh na plnenie kritérií) a návrhu zmluvných podmienok, ktoré sú súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: 562287
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen, 30160000 Magnetkarten, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen, 44114200 Betonerzeugnisse, 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Integrovaný technologický systém pre zavedenie množstvového zberu (PAYT)
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie 2 ks Dynamický vážiaci systém pre zberové vozidlo, 1 ks Softvér IS Zvoz odpadov, 1 400 ks RFID tagov na nádoby, 3 782 ks RFID kariet pre obyvateľov, 1 ks RFID čítačka s USB k PC, 17 ks Smart uzamykanie existujúcich stojísk, 45 ks Smart uzamykanie betónových boxov, 1 ks Mobilný terminál na tvorbu databázy, 1 400 ks Pasportizácia nádob. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky s technickými špecifikáciami je uvedené v Prílohe č. 1.1 – Opis predmetu zákazky pre časť 1, ktorá je prílohou súťažných podkladov.
Interne Kennung: 01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42923000 Wiegemaschinen und Waagen, 30160000 Magnetkarten, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Betónové boxy
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie 18 ks Betónový box pre nádobu 1 100 l, 7 ks Betónový box pre nádobu 240 l, 20 ks Betónový box pre nádobu 110/120 l (spolu 45 ks). Podrobné vymedzenie predmetu zákazky s technickými špecifikáciami je uvedené v Prílohe č. 1.2 – Opis predmetu zákazky pre časť 2, ktorá je prílohou súťažných podkladov.
Interne Kennung: 02
Haupteinstufung (cpv): 44114200 Betonerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613000 Großcontainer