522261-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – PD na rekonstrukci objektu Linecká - rekonstrukce budovy SOŠ a SOU Kaplice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPD na rekonstrukci objektu Linecká - rekonstrukce budovy SOŠ a SOU Kaplice
BeschreibungPředmětem plnění zakázky je zejména: - Provedení IGP vč. radonového průzkumu - Zpracování architektonické studie - Zpracování dokumentace pro povolení záměru - Zpracování dokumentace pro provedení stavby vč. rozpočtu a výkazu výměr - Výkon funkce koordinátora BOZP při přípravě stavby - Inženýrská činnost včetně zajištění stanovisek a stavebního povolení - Výkon dozoru projektanta na stavbě (AD) na akci: Rekonstrukce budovy SOŠ Linecká, Kaplice“, na základě zpracované studie proveditelnosti tvořící zadávací dokumentace. Stavba bude na adrese: Linecká 368, Kaplice.
Interne KennungOVZS 77904/2026/pabu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001