522272-2025 - Wettbewerb
Polen – Anbieter von Internetdiensten (ISP) – Świadczenie usług internetowych, w formie dzierżawy urządzeń teletransmisyjnych i uruchomienia telekomunikacyjnych węzłów dostępowych dla UKE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług internetowych, w formie dzierżawy urządzeń teletransmisyjnych i uruchomienia telekomunikacyjnych węzłów dostępowych dla UKE
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług internetowych, w formie dzierżawy urządzeń teletransmisyjnych i uruchomienia telekomunikacyjnych węzłów dostępowych w lokalizacji w Centrali Zamawiającego oraz urządzeń teletransmisyjnych we wszystkich wyspecyfikowanych w załączniku nr 2 lokalizacjach (Załącznik nr 1 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia). Wszystkie urządzenia teletransmisyjne muszą być dostarczone, zainstalowane, skonfigurowane i uruchomione przez Wykonawcę i pozostają własnością Wykonawcy w okresie świadczenia usług i po ich zakończeniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług do wysokości 10 % wartości zamówienia podstawowego (art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp). Zamówienia będą polegały na uruchomieniu łączy internetowych we wskazanych lokalizacjach Zamawiającego (w tym Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeniesienia łącza lub zmiany ich parametrów). 4. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 5. Termin realizacji zamówienia: 1) przygotowania infrastruktury technicznej i rozpoczęcia świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia w maksymalnym terminie do 90 dni od daty zawarcia umowy; 2) świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia w okresie 48 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia usług będących przedmiotem zamówienia.
Interne KennungBA.WZP.26.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72411000 Anbieter von Internetdiensten (ISP)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung, 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
LosLOT-0001