522278-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Universitätsgebäude – ZU - rekonstrukce Chodské náměstí 1, Plzeň
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZU - rekonstrukce Chodské náměstí 1, Plzeň
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je celková rekonstrukce univerzitního objektu na adrese Chodské nám. 1 v Plzni.
Interne KennungSZ ZCU 003347/2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214400 Bauarbeiten für Universitätsgebäude
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je celková rekonstrukce univerzitního obnjektu na adrese Chodské nám. 1 v Plzni.
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v čl. 21 ZD (změny rozsahu díla + doby / inflační doložka / nahrazení dodavatele), resp. v závazném návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 2 ZD.