2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ33_2022-DNS Nákup provozních kapalin a provozního materiálu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále také jako „DNS“) v souladu s ustanovením § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 a násl. ZZVZ na pořízení pneumatik a provozních kapalin a materiálu (zejm. oleje, chladicí kapaliny, kapaliny do ostřikovačů, žárovky atp.) k vozidlům Českého rozhlasu.
Interne Kennung: VZ33/2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine, 09220000 Petroleumgel, Wachse und Spezialbenzine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1: Pneumatiky
Beschreibung: Zadávání dílčích veřejných zakázek na dodání zimních i letních pneumatik pro vozidla zadavatele
Interne Kennung: Kategorie 1: Pneumatiky
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2: Provozní kapaliny a provozní materiál
Beschreibung: Zadávání dílčích veřejných zakázek na dodání provozních kapalin a materiálu k vozidlům zadavatele (zejm. oleje, chladicí kapaliny, kapaliny do ostřikovačů, žárovky, atd.).
Interne Kennung: Kategorie 2: Provozní kapaliny a provozní materiál
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe