522354-2026 - Wettbewerb
Estland – Entwicklung von kundenspezifischer Software – Veebikeskkonna toitumine.ee arendus- ja hooldustööd
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veebikeskkonna toitumine.ee arendus- ja hooldustööd
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on sõlmida hankeleping (edaspidi leping) ühe pakkujaga Tervise Arengu Instituudi poolt loodud ja hallatavale veebikeskkonnale toitumine.ee uue lahenduse kavandamiseks, disainimiseks, arendamiseks, juurutamiseks ja hooldustööde tellimiseks. Tellitavate tööde tehniline kirjeldus on toodud riigihanke alusdokumentide Lisas 1 „Tehniline kirjeldus“. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313447-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000