See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kretingos dvaro sodybos spirito varykla (u. k. KVR 22507), Salantų g. 3, Padvarių k., Kretingos r. sav. tvarkybos (avarijos grėsmės pašalinimo, remonto, restauravimo) darbai
Beschreibung: Kretingos dvaro sodybos spirito varykla (u. k. KVR 22507), Salantų g. 3, Padvarių k., Kretingos r. sav. tvarkybos (avarijos grėsmės pašalinimo, remonto, restauravimo) darbai
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: II kategorija – kai tvarkybos (restauravimo) darbų vertė nuo 150 000 Eur iki arba lygi 300 000 Eur be PVM
Interne Kennung: 1