See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen voor de raadzaal, trouwzaal en representatieve hal van gemeente Putten
Beschreibung: Aanleiding van de aanbesteding De raads- en commissievergaderingen van gemeente Putten vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis van Putten. Het gemeentehuis, met als onderdeel de raadzaal, is in 2019 ver- nieuwd in gebruik genomen. De huidige audiovisuele middelen, uit 2015, zijn functioneel verou- derd en gaan technisch bezien richting het einde van de levensduur en zullen daarom moeten worden vervangen. Daarnaast wil de gemeente de raadsopstelling uitbreiden met 2 extra zitplaat- sen voor raadsleden en zijn er diverse andere issues (zoals akoestiek en geluidsoverlast van de audiovisuele apparatuur) welke tegelijkertijd kunnen worden aangepakt. Op 27 maart 2025 is door de raad ingestemd met het voorstel om de audiovisuele installaties te vervangen (in raadzaal, trouwzaal en representatieve hal), de indeling van de raadzaal aan te passen van 19 naar 21 zetels, de klimaatbeheersing in de raadzaal te vervangen en akoestische voorzieningen in raadzaal en trouwzaal (voor zover nodig) en in de representatieve hal aan te brengen. Bij de aanbesteding horen de volgende documenten die als Bijlage(n) zijn toegevoegd. De Bijlagen maken integraal onderdeel uit van de Aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gemeente Putten heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de huidige behoefte aan audiovisuele middelen voor de raadzaal, trouwzaal en hal. Gedurende de looptijd wil gemeente Putten -optioneel- de mogelijkheid behouden om : Een commissiezaal in te richten met nieuwe vergaderfaciliteiten; Online vergaderen (uitbreiding aantal licenties) uit te breiden in geval van bijvoorbeeld een situatie soortgelijk aan corona; Diverse aanpassingen en uitbreidingen aan de audiovisuele middelen in de raadzaal als ge- volg van gewijzigde behoeften en technologische mogelijkheden; AV middelen voor de kantooromgeving, waaronder, maar niet gelimiteerd tot, de vergader- zalen binnen het gemeentehuis, brandweerkazerne en gemeentewerf van de gemeente Putten. De waarde van deze opties wordt geraamd op maximaal € 350.000,-. Indien van toepassing zal hiervoor aanvullend krediet worden aangevraagd. Als gemeente Putten bovenstaande opties wenst uit te nutten, wordt in onderling overleg tussen gemeente Putten en Inschrijver bepaald wat de gevolgen zijn voor de tot dan toe uitgevoerde leveringen en/of diensten. Eventuele aanvullende audiovisuele middelen en/of dienstverlening worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Met deze bepaling wordt nadrukkelijk beoogd een herzieningsclausule op te nemen zoals bedoeld in art. 2.163c Aanbestedingswet.