2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przygotowania i zrealizowania szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień przeznaczonych dla funkcjonariuszy policji w województwie mazowieckim wraz z obsługą logistyczną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i realizacji szkoleń specjalistycznych z zakresu profilaktyki uzależnień wraz z obsługą logistyczną dla funkcjonariuszy policji z terenu województwa mazowieckiego (Komendy Stołecznej Policji - ,,KSP” i Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu ,,KWP”), a także pracowników Inspektoratu Ruchu Drogowego z siedzibą w Radomiu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika z konieczności zapewnienia terminowej realizacji zaplanowanych działań szkoleniowych przeznaczonych dla funkcjonariuszy policji i pracowników ITD z siedzibą w Radomiu w bieżącym okresie realizacyjnym. Niniejsze zadanie wynika z konieczności realizacji przez Centrum stosownych porozumień zawartych z Komendą Stołeczną Policji z siedzibą w Warszawie i Komendą Wojewódzką Policji w Radomiu oraz Wojewódzkim Inspektoratem Ruchu Drogowego z siedzibą w Radomiu, Centrum zobowiązało się do realizacji szkoleń w danym roku budżetowym.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia dla 30 osób pn. „Pomoc osobom dotkniętym problemem alkoholowym lub narkomanią, umieszczanym w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych lub doprowadzonych w celu wytrzeźwienia (POZ)” wraz z obsługą logistyczną.
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie 1 szkolenia dla 30 osób pn. „Pomoc osobom dotkniętym problemem alkoholowym lub narkomanią, umieszczanym w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych lub doprowadzonych w celu wytrzeźwienia (POZ)” wraz z obsługą logistyczną.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń (każde po 30 osób) pn. „Uzależnienia od alkoholu, narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych” wraz z obsługą logistyczną (1 szkolenie rekrutacja KWP z siedzibą w Radomiu, 1 szkolenie rekrutacja KSP z siedzibą w Warszawie).
Beschreibung: Przygotowanie i zrealizowanie 2 szkoleń (każde po 30 osób) pn. „Uzależnienia od alkoholu, narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych” wraz z obsługą logistyczną (1 szkolenie rekrutacja KWP z siedzibą w Radomiu, 1 szkolenie rekrutacja KSP z siedzibą w Warszawie).
Los: LOT-0003
Titel: Przygotowanie i realizacja 1 szkolenia dla 50 osób pn. „Profilaktyka uzależnień w ruchu drogowym (wpływ alkoholu, narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych na prowadzenie pojazdów)” wraz z obsługą logistyczną (rekrutacja z Inspektoratu Ruchu Drogowego z Radomia).
Beschreibung: Przygotowanie i realizacja 1 szkolenia dla 50 osób pn. „Profilaktyka uzależnień w ruchu drogowym (wpływ alkoholu, narkotyków i nowych substancji psychoaktywnych na prowadzenie pojazdów)” wraz z obsługą logistyczną (rekrutacja z Inspektoratu Ruchu Drogowego z Radomia).