2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jívoví – odkanalizování obce – zpracování PD
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vypracování komplexní projektové dokumentace pro stavbu „Jívoví – odkanalizování obce“ a zajištění související inženýrské a majetkoprávní činnosti. Plnění zahrnuje: Přípravné a geodetické práce dle bodu A/ Přílohy č. 1 Smlouvy na zpracování projektové dokumentace (dále také jen „Smlouva“). Vypracování podkladů pro jednání s vlastníky dle bodu B/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Projednání stavby a zajištění smluv o smlouvách budoucích o zřízení věcného břemene dle bodu C/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Zpracování dokumentace pro povolení stavby dle bodu D/ Přílohy č. 1 Smlouvy. Zajištění inženýrské činnosti dle bodu E/ Přílohy č. 1 Smlouvy.
Interne Kennung: N006/26/V00011272
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001