See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumabile pentru proceduri neurointerventionale
Beschreibung: achizitionare Consumabile pentru proceduri neurointerventionale conform specificatiilor din caietul de sarcini si documentatia de atribuire
Interne Kennung: 4833/7548010/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MATERIALE EMBOLIZARE MALFORMATII VASCULARE CEREBRALE
Beschreibung: CONFORM SPECIFICATIILOR TEHNICE DIN CAIETUL DE SARCINI SI DOCUMENTATIA DE ATRIBUIRE
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MATERIALE UTILIZATE IN STENOZE/DISECTII CAROTIDIENE SI EMBOLIZARE FORMATIUNI TUMORALE
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33111730 Angioplastie-Ausstattung, 33141200 Katheter
Los: LOT-0003
Titel: MATERIALE UTILIZATE IN TRATAMENTUL STENOZELOR SI MALFORMATIILOR VASCULARE PERIFERICE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PACHET CHIRURGIE SPINALA SI ANGIOGRAFIE
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DISPOZITIVE MEDICALE PENTRU TRATAMENTUL ENDOVASCULAR AL OCLUZIEI VASCULARE
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: MATERIALE ANGIOGRAFIE
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Materiale utilizate in patologia vascular cerebrala complexa
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Materiale neurointerventionala pentru patologia cerebrala si spinala
Interne Kennung: 8