522403-2026 - Wettbewerb
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – 206PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel206PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych do żywienia dojelitowego, igieł iniekcyjnych do znieczuleń przy biopsji oraz resuscytatorów dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, dwa lub trzy pakiety. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania dotyczące wyrobów medycznych zawarte w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 tj.) oraz w wydanych na podstawie tejże ustawy, aktach wykonawczych. 4. Zaoferowany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 5. Dostawa asortymentu z niniejszego zamówienia będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych. Maksymalny termin dostawy wynosi 6 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
Interne Kennung206/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungPakiet 4