2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro Obecní dům Velké Losiny a revitalizace Losinky
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro povolení stavby Obecní dům Velké Losiny (dále jen „Stavba“) a Revitalizace Losinky (dále jen „Losinka“) dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „Stavební zákon“) a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, zpracování dokumentace pro provádění Stavby a Losinky dle Stavebního zákona a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu, která bude sloužit pro zadávací řízení veřejné zakázky na výběr zhotovitele Stavby ve smyslu zákona a prováděcích právních předpisů k tomuto zákonu včetně zpracování oceněného a neoceněného soupisu stavební prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, poskytnutí součinnosti při výběru zhotovitele Stavby a Losinky, výkon dozoru projektanta při realizaci Stavby a Losinky a provedení s tím souvisejících činností. Předpokládané investiční náklady Stavby a Losinky činí 111 mil. Kč bez DPH. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení) a v podkladech (příloha dokumentace zadávacího řízení).
Interne Kennung: ODVL0824
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazená změna závazku je uvedena v příloze dokumentace zadávacího řízení (Příloha č. 3 dokumentace zadávacího řízení).