See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług utrzymania i wsparcia technicznego systemu informatycznego Quorum posiadanego przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz asysty merytorycznej przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług utrzymania i wsparcia technicznego systemu informatycznego Quorum posiadanego przez Ministerstwo Cyfryzacji oraz asysty merytorycznej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: WR-37/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001