522469-2025 - Wettbewerb
Polen – Teile und Zubehör für Büromaschinen – Dostawa materiałów eksploatacyjncyh do systemu CPK oraz usługi serwisu pogwarancyjnego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów eksploatacyjncyh do systemu CPK oraz usługi serwisu pogwarancyjnego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia obejmuje: - dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek Fargo HDP8500, (w tym wykonanie karty PCV poddruk -zgodnie z projektem i opisem w Załączniku nr 1 do PPU) - usługę serwisowania Systemu Centrum Personalizacji Kart (CPK), - Usługę wymiany części zamiennych wraz z ich dostawą, - Usługę niszczenia i utylizacji zużytych materiałów eksploatacyjnych, tj. taśma YMCK, film, taśma holograficzna, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy) oraz formularzu cenowym
Interne KennungZP-DI-28/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych do systemu CPK oraz usługi serwisu pogwarancyjnego.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen