522484-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – Obnova síťové infrastruktury – dodávka síťových prvků pro Národní galerii v Praze
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObnova síťové infrastruktury – dodávka síťových prvků pro Národní galerii v Praze
BeschreibungPředmětem a účelem veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytnout zadavateli komplexní dodávku síťových prvků jakožto náhradu stávajících síťových prvků, jimž vypršela podpora výrobce i dodavatele. Součástí plnění veřejné zakázky je: Vypracování analýzy stávající infrastruktury a implementačního projektu, Dodávka síťových prvků (pěti typů switchů označených jako Switch A, B, C, D, E) dle technické specifikace, Instalace a implementace dodaných zařízení do prostředí zadavatele, Zajištění 3leté servisní a technické podpory po celou dobu platnosti smlouvy. Podrobná technická specifikace tvoří Přílohu č. 3 této zadávací dokumentace. Dodávaná zařízení musí být plně kompatibilní se stávající Cisco Wireless infrastrukturou zadavatele. Zadavatel provozuje ve svých lokalitách jednotné bezdrátové prostředí postavené na technologiích Cisco Systems a požaduje, aby veškeré dodávané síťové prvky umožňovaly bezproblémovou integraci do tohoto prostředí, a to včetně zajištění jednotného managementu sítě. Bezpečnostní audit síťové infrastruktury, který tvoří podkladový dokument pro bezpečnostní požadavky uvedené v čl. 2.6 a 2.7 této zadávací dokumentace, byl zpracován společností HartSoft s.r.o., IČO: 171 52 216, se sídlem Jeřabinová 297/4, 150 00 Praha 5 jako osobou odlišnou od zadavatele. Zadavatel touto veřejnou zakázkou realizuje následující projekt: Název projektu LINDAT/CLARIAH-CZ Přístrojové vybavení Registrační číslo CZ.02.01.01/00/23_015/0008176
Interne KennungNG/1044/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení v nadlimitním režimu
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001